Czy zakupy w karmydedykowane.pl są bezpieczne?

Tak! Bezpieczeństwo danych osobowych odgrywa dla nas bardzo dużą rolę. W karmydedykowane.pl dane osobowe będą zawsze bezpiecznie przesyłane za pomocą szyfrowania SSL podczas logowania klienta i podczas procesu składania zamówienia.

Dokonując zakupu w naszym sklepie, możesz wybrać dogodną dla Ciebie metodę płatności.

Zapłacić możesz przy pomocy:

  • Przelewu bankowego (tradycyjnego)
  • Systemu płatności online Dotpay (najpopularniejsze banki w Polsce, karty płatnicze, BLIK).

Przelew bankowy

Dokonując przelewu, klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego Bank.

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia.

Wpłaty przelewem prosimy dokonywać na następujący numer rachunku bankowego:

  • Millennium Logo 64 1160 2202 0000 0003 8056 7512
  • Agra-Nord Sp. z o.o.
  • ul. Jodłowa 13
  • 83-034 Kleszczewo

System płatności online Dotpay

W naszym sklepie płatności online obsługiwane są przez Dotpay Sp. z o.o. - sprawdzonego operatora systemów płatniczych w Polsce, posiadającego Certyfikat PCI DSS Level 1 oraz Certyfikat Thawte Web Server Certificate z EV (Extended Validation).

Dotpay to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Dotpay jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi, co potwierdziło wiele rankingów oraz badań rynku.

Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą przelewów bankowych jest zapewniane przez zastosowanie silnych zabezpieczeń transakcji - 128 bitowego protokołu SSL, jak również przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe).