Kilka słów o nas

Kim nie jesteśmy?

Nie jesteśmy typowym sklepem zoologicznym z gotowym towarem stojącym na półkach.

Dlaczego indywidualna dieta?

Karmydedykowane.pl, to propozycja indywidualnych rozwiązań żywieniowych dla zwierzęcia na podstawie jego specyficznych wymagań w danej chwili jego życia.

By sprostać bardzo indywidulanym potrzebom zwierzęcia nasze karmy są wytwarzane czasem w bardzo małych partiach. Wydłuża to niekiedy czas realizacji zamówienia, ale co najważniejsze: ta karma będzie „uszyta na miarę”!

Nasz serwis Karmydedykowane.pl używa wyprzedzających powiadomień o kończącej się karmie. Pomagają one właścicielowi zwierzęcia zakupić odpowiednio wcześnie kolejną porcję karmy. To udogodnienie gwarantuje karmę „uszytą na miarę” i na czas.

W produkcji naszych karm nie stosujemy sztucznych barwników, i konserwantów, sztucznych aromatów i składników genetycznie zmodyfikowanych.

Karmydedykowane.pl, to karmy o bardzo wysokiej zawartości pełnowartościowego mięsa (50-60%), wolnego od konserwantów wzbogacone o zioła, owoce i warzywa.

Karmydedykowane.pl są wolne od ziaren zbóż i zawartego w nich glutenu wywołującego u wielu psów reakcje alergiczne.

W Karmydedykowane.pl procesy technologicznej obróbki surowców nie przekraczają 100*C.

Nie wierz nam na słowo, pozwól swojemu psu poznać różnicę!

Co nas wyróżnia?

Ilość elementów jakie trzeba wziąć pod uwagę przy układaniu dawki pokarmowej dla zwierzęcia, to bardzo szczegółowa mozaika.

W serwisie karmydedykowane.pl bierzemy pod uwagę znacznie więcej czynników żywieniowych, niż typowy dostawca suchej karmy.

Wyliczamy bardzo precyzyjnie dzienną dawkę pokarmową, która jest uzależniona od zmiany choćby jednego najmniejszego czynnika występującego w życiu psa.


Te puzzle układamy najlepiej!

Featured In

Myślisz nad adopcją psa??

Współpracujemy z trójmiejskimi schroniskami dla zwierząt. Kliknij poniżej, jeżeli jesteś zainteresowany.

Instagram